Ražošana

SERTIFICĒTA KAUTUVE

SIA Aibi kautuve Vecpiebalgas novada Inešos ir viena no lielākajām un modernākajām lopkautuvēm Latvijā. Kautuve aprīkota ar specializētām jaunākās paaudzes iekārtām, kas ražotas Eiropā. Uzņēmums nodrošina lopu kaušanu atbilstoši labturības un HACCP prasībām. Lopkautuvē tiek veikta liemeņu klasifikācija, ko veic sertificēts klasifikators. Lopu īpašniekiem tiek piedāvāta iespēja piedalīties liemeņu svēršanas un klasifikācijas procesā. Veicam kaušanas pakalpojumus.


Uzņēmumam piešķirti sertifikāti:
  • PVD sertifikāts liellopu un aitu kaušanai,
  • HALAL SERTIFIKĀTS. 2013. gadā saņemts HALAL sertifikāts un PVD atļauja kaut liellopus un aitas saskaņā ar HALAL gaļas ieguves metodi, ievērojot noteiktās dzīvnieku aizsardzības prasības,
  • Bioloģiskais sertifikāts. Saņemts 2015. gadā,
  • ISO FSSC 22000 sertifikāts. 2016. gadā uzņēmums saņēma starptautiski atzīto ISO FSSC 22000 sertifikātu,
  • Zaļā karotīte. 2016. gadā saņemts atbilstības sertifikāts, kas atļauj SIA Aibi ražot svaigu gaļu ar Zaļās karotītes marķējumu, kurš atbilst paaugstinātām kvalitātes prasībām.

GAĻAS SADALE, IEPAKOŠANA UN UZGLABĀŠANA

Piedāvājam gaļas sadales, iepakošanas, kā arī uzglabāšanas, briedināšanas un saldēšanas pakalpojumus.
Mūsu piedāvājumā:
  • atdzesēta vai saldēta gaļa ar vai bez kaula,
  • gaļa un subprodukti transporta iepakojumā, vakuumā vai iepakota traukos aizsargatmosfērā (MAP),
  • saldētu gaļu vakuumā vai trauciņos,
  • saldēta gaļa transporta iepakojumā.

GAĻAS PRODUKTU RAŽOŠANA

Gaļas produkti tiek ražoti pēc īpašām tehnoloģijām, izmantojot augstvērtīgu gaļu, kvalitatīvas garšvielas, pārstrādi veicot ar modernākajām Eiropā ražotām gaļas pārstrādes iekārtām. Gaļas produktu ražošanai tiek izmantota tikai svaigi atdzesēta gaļa, kas iegūta uzņēmuma kautuvē Inešos no Latvijā audzētiem dzīvniekiem vai medījumiem. SIA Aibi uzņemas pilnu atbildību, uzraugot ražošanas ķēdi no fermas līdz galdam.

Gaļas pārstrādes rūpnīcā Ērgļos tiek ražoti ap 30 dažādu gaļas konservu veidu, liellopu un medījumu gaļas uzkodas, kā arī desas, maltā gaļa, vītinājumi un kūpinājumi. 2017. gadā saņemts bioloģiskais sertifikāts gaļas produktu ražošanai.

Piedāvājam gaļas pārstrādes pakalpojumus – varam sagatavot desas, konservus, žāvējumus, vītinājumus vai uzkodas.

Mēs ražojam arī produkciju ar jūsu zīmolu (private label).

MEDĪJUMI

Piedāvājam pilnu pakalpojumu klāstu medījumu gaļas apguvē, sākot ar medījumu iepirkšanu, līdz pārstrādei un tirdzniecībai. Iepērkam medījumus: aļņus, briežus un stirnas, kā arī pārdodam šo medījumu gaļu apstrādātā un sadalītā veidā. Piedāvājam medījumu pirmapstrādes pakalpojumu kautuvē, medījumu sadali, medījuma gaļas iepakošanu, saldēšanu un uzglabāšanu. Nodrošinām arī medījuma gaļas pārstrādi desās, konservos, žāvējumos, vītinājumos vai uzkodās.

TRANSPORTS

SIA Aibi ir pilna cikla gaļas pārstrādes uzņēmums, kas nodrošina visu procesu, sākot ar gaļas ieguvi līdz pat gatavās produkcijas ražošanai un piegādei.

Uzņēmums ir saņēmis PVD sertifikātu lopu pārvadāšanai. Sadarbības partneriem piedāvājam dzīvu lopu pārvadāšanas pakalpojumus ar speciāli aprīkotām automašīnām, ievērojot noteiktās dzīvnieku labturības normas. Automašīnas ir aprīkotas ar svariem lopu svēršanai.

Piedāvājam pakalpojumu atdzesētas, saldētas gaļas vai liemeņu pārvadāšanai uz āķiem temperatūrā no 0 līdz +3 grādiem vai –18 grādu temperatūrā.