LOPU IEPIRKŠANA

No 2010. gada uzņēmums SIA “AIBI” iepērk dzīvus dzīvniekus Latvijā, Lietuvā, Igaunijā un eksportē uz Eiropas savienības un trešajām valstīm.

Eksportējam dzīvniekus gan ganāmpulka izveidei, gan pieaudzēšanai, gaļas šķirnes buļļus un teles, grūsnas govis ar ciltsrakstiem, piena un gaļas lopu ganāmpulka izvedei.

Vairāk nekā 25 gadus SIA Aibi ir uzticams sadarbības partneris Latvijas lopu audzētājiem, par augstākajām cenām visā Latvijā iepērkot liellopus, jaunlopus, teļus, aitas un jērus. Ja nepieciešams, lopus iepērkam arī Igaunijā un Lietuvā. Katram mūsu klientam garantējam individuālu pieeju – bezmaksas lopu savākšanu klientam izdevīgā laikā, liellopu svēršanu, transportu, augstas cenas un tūlītēju samaksu. Veicam piemaksas par apjomu un bioloģiski audzētiem lopiem. Iespējama priekšapmaksa.

Lopus pēc klienta vēlmes iepērkam dzīvsvarā vai kautsvarā. Pēc klienta pieprasījuma uzņēmuma iepircēji ar speciālo transportu ierodas pēc lopiem klienta saimniecībā. Transportlīdzekļi ir aprīkoti ar kalibrētiem lopu svēršanas svariem. Ar elektroniskajiem svariem klienta klātbūtnē lopi tiek nosvērti un tiek nolīgta cena, samaksu veicot uz vietas skaidrā naudā vai ar pārskaitījumu atbilstoši vienošanās nosacījumiem.

Lai piedāvātu augstākās lopu iepirkumu cenas, regulāri meklējam jaunus produkcijas noieta tirgus ārpus Latvijas. Iepērkam arī liellopus un jaunlopus eksportam. Uzņēmumam pieder eksportam sertificēts lopu savākšanas centrs. 25 gadu laikā mūsu uzņēmums ir sevi pierādījis kā uzticamu lopu iepircēju, kas pilda savus solījumus. Domstarpību gadījumos neizvairāmies, bet nekavējoties meklējam kompromisu.

Šo gadu laikā tirgū ik pa laikam parādījušies jauni, nezināmi lopu iepircēji gan no Latvijas, gan ārvalstīm. Tāpat esošajiem tirgus dalībniekiem nereti mainījušies nosaukumi, rezultātā lopu audzētāji ne reizi vien palikuši bez samaksas par nodotajiem lopiem. Aibi zīmols un nosaukums palicis nemainīgs – kopš uzņēmuma pirmās darbības dienas galvenā uzmanību pievērsta kvalitatīvam klientu servisam – augstu iepirkuma cenu nodrošināšanai un tūlītējai samaksai lopu īpašniekiem.

Jūsu pieteikums lopu nodošanai

    e-pasts: aibi.ofiss@gmail.com
    Tālrunis pieteikumiem: 20238990